ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

به یک بیمه نامه عمر و تامین اجتماعی اکتفا نکنید

مدیریت دفتر سرپرستی آتیه سازان بیمه سامان استان اصفهان:

به یک بیمه نامه عمر و تامین اجتماعی اکتفا نکنید

جوانان اروپایی با پشتوانه بیمه های عمر و سرمایه گذاری در سن 18 سالگی مستقل می شوند

بیمه های عمر و سرمایه گذاری و یا به عبارت دیگر بیمه های زندگی یکی از مهمترین ابزارهای تامین رفاه شهروندان در کشورهای توسعه یافته به شمار می روند و بخش بزرگی از رفاه افراد در این جوامع به وسیله این نوع بیمه ها فراهم می شود. بیمه های عمر و سرمایه گذاری تا اندازه ای در زندگی شهروندان اثرگذار است که دیگر بسیاری از آنها به یک بیمه عمر نیز اکتفا نکرده و برای تامین رفاه خود و فرزندانشان اقدام به خرید بیمه های عمر از چند شرکت می کنند. امید اژدری یکی از کارشناسان برجسته صنعت بیمه کشور و مدیر دفتر سرپرستی آتیه سازان بیمه سامان استان اصفهان اظهار داشت: با وجود رشد سهم بیمه های زندگی در کشور از 6.9 درصد به 9.1 درصد از پرتفو بازار بیمه در سال 92 همچنان این بیمه ها به دلیل نبود آگاهی کافی در میان شهروندان ایرانی و البته برخی عوامل اقتصادی به جایگاه واقعی خود دست نیافته و اطلاع رسانی صحیح و تحلیل درست به مردم پیرامون بیمه های عمر و سرمایه گذاری یک وظیفه اجتماعی است. اژدری به شهروندان پیشنهاد می دهد دیگر به یک بیمه نامه عمر و تامین اجتماعی اکتقا نکنند چرا که نه تنها بیمه تامین اجتماعی با همه نقاط قوت و ضعف که بلکه برخورداری از یک بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری نیز نمی تواند رفاه کامل را برای دوران از کارافتادگی و یا بازنشستگی فراهم آورد.

ادامه مطلب...

تحليل ضریب نفوذ هفت درصدي در صنعت بیمه

تحليل امکان‌پذیری ضریب نفوذ هفت درصدي در صنعت بیمه

123

اميد اژدري - کارشناس صنعت بیمه

 بطوريكه پیش‌بینی‌شده است تا در انتهای برنامه پنج‌ساله ششم ضریب نفوذ بیمه نسبت به تولید ناخالص داخلی به هفت در صد برسد. ضریب نفوذ ۷ درصدي در صنعت بیمه يكي از بندهاي قانون برنامه پنج‌ساله ششم توسعه است كه توسط نمايندگان مجلس به تصويب رسيده است.  تحقق اين امر آرزوی همه فعالان صنعت بيمه است  و همگان تلاش می‌کنند تا اين پیش‌بینی به واقعیت منجر شود. در این صورت کشور ما از یک کشور درحال‌توسعه به یک کشور تازه صنعتی شده تبدیل و تمامی بخش‌های اقتصادی از رشد متوازن و پایدار برخوردار خواهند شد.

ادامه مطلب...

گفت و گوی مدیریت دفتر سرپرستی آتیه سازان بیمه سامان (امید اژدری) با دنیای اقتصاد

24

مدیریت دفتر سرپرستی آتیه سازان بیمه سامان اصفهان در گفتگو با دنیای اقتصاد

به یک بیمه نامه عمر و تامین اجتماعی اکتفا نکنید جوانان اروپایی با پشتوانه بیمه های عمر و سرمایه گذاری در سن 18 سالگی مستقل می شوند.

 

ادامه مطلب...

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

تلگرام

telegram